Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Jak Was nakrecam?

Być może masz jakąś kwestię do poruszenia związaną z nerwicą i lękiem?
A nie wiesz w który powyższy dział dodać temat, bo choćby pasuje to do każdej nerwicy?
Zrób to w takim razie tutaj.
Dział ten zawiera różne tematy, sprawy, wydarzenia w życiu związane z nerwicą i lękiem.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ancia
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 21 lipca 2014, o 22:49

22 lipca 2014, o 22:55

Możecie powiedzieć mi jak Was nakręcam co Wam tak bardzo u mnie przeszkadza?
Awatar użytkownika
Avenger
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 290
Rejestracja: 21 sierpnia 2013, o 16:07

22 lipca 2014, o 22:57

kropki po każdym zdaniu, słowie :D





Joke :P
Where is my mind?
Awatar użytkownika
ancia
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 21 lipca 2014, o 22:49

22 lipca 2014, o 23:00

Dziękuję za odpowiedź.
Victor
Administrator
Posty: 6548
Rejestracja: 27 marca 2010, o 00:54

23 lipca 2014, o 09:28

Jako, że wiele osób pyta mnie o ciebie trzeba wyjaśnić parę spraw. po pierwsze weszłaś na forum mówiąc, iż jesteś psychologiem i chcesz pomóc. Idea piękna, jednakże potem okazuje się, iż ukończyłaś roczną szkołę policealną co oczywiście nie jest zabronione, ani nie jest powiedziane, że nie potrafisz wspierać ludzi, jednakże mówiąc o sobie psycholog wprowadzasz ludzi w błąd.
Chociaż ustawa w Polsce z tego co się orientuje nie zabrania używania tytułu psychologa dla osób bez wydanego prawa do wykonywania zawodu przez Regionalna Izbę psychologów, to jednak osoby, które ukończyły kursy psychologiczne, szkołi policealne i nie uzyskały takiego prawa, nie mogą świadczyć konkretnie usług pomocy psychologicznej.
Wątpię abyś po tej policealnej szkole uzyskała prawo do wykonywania zawodu psychologa wydaną przez tą całą izbę. Nie ma takiej możliwości w Polsce po rocznej nauce psychologii.

Więc trochę mijasz się z prawdą.
Oczywiście masz prawo pomagać innym, wspierac ich emocjonalnie, udzielać porad mtoywacyjnych a nawet masz prawo pobierać za to pieniądze, to nie jest zabronione. Jednakże to trzeba powiedziec o tym przed świadczeniem takich usług :)

Po drugie musisz zrozumieć bardziej naturę ludzi w stanach zagrożenia (nerwicy), nie można takim ludziom pisać, twój stan mnie bardzo martwi idź do lekarza, kiedy ktoś opisuje objawy nerwicowe bo w poprzednich 40 postach doskonale widac co mu jest.
Nie można ludziom z nerwica natrectw pisac rzeczy jak: "od mysli do czynu bliska droga'...bo to pokazuje kompletną nieznajomosc tematu.

Nie dziw sie tez ze ludzie reaguja roznie jak ty wbijasz i rzucasz haslem, trzeba sie relaksowac, mniej stresowac, nie przejmowac i uwazasz to za solidna porade psychologiczna.

Tu na forum jak umieszczamy jakies wpisy i chcemy zeby to mialo wartosc artykułu, aby kazdy skwapliwie z tego korzystal to trzeba sie solidnie przylozyc :)
Patrz, Żyj i Rozmyślaj w taki sposób... aby móc tworzyć własne "cytaty".
Historia moich zaburzeń lękowych i odburzania
Moje stany derealizacji i depersonalizacji i odburzanie


Przykro mi jeżeli na odpowiedź na PW czekasz bardzo długo, niestety ze mną tak może z różnych powodów być :)
Awatar użytkownika
ddd
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 2034
Rejestracja: 9 lutego 2012, o 20:54

23 lipca 2014, o 09:52

W tym wlasnie rzecz, wiec nie ma co wybiegac przed szereg bez poznania terenu ;p
(muzyka - my słowianie)

Zaburzeni wiemy jak nerwica na nas działa, wiemy jak DD nam w bani rozpi***ala. To jest taa nerwica i lęk, to jest teen depersony wkręt!

Autor Zordon ;p
Awatar użytkownika
ancia
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 21 lipca 2014, o 22:49

23 lipca 2014, o 11:55

Pomagam innym po tej szkole ale doświadczona psycholog nie jestem. Myślałam ,ze mogę to tak nazwać . Faktycznie potrzeba doświadczonych i nie mogę tak mówić to prawda, sorki :(
Divin
Administrator
Posty: 1889
Rejestracja: 11 maja 2013, o 02:54

23 lipca 2014, o 18:03

Otóż to, dlatego też uprzejmie prosimy byś przed dodaniem "artykułu" napisała chociaż 2 solidne paragrafy by można było to artykułem nazwać. :)
'Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą'
'Lepiej jest umrzeć stojąc, niż żyć na kolanach.'
'Puk puk, strach puka do drzwi, otwiera mu odwaga a tam nikogo nie ma.'
Jest dobrze, dobrze. Jest źle, też dobrze
'Odwaga to nie brak strachu, to działanie pomimo strachu'
Ty nie jesteś zaburzeniem, a zaburzenie nie jest Tobą
Odburzony
Konsultacja Skype
ODPOWIEDZ