Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Homeopatia

Tutaj możesz się przedstawić, napisać coś o sobie.
ODPOWIEDZ
usunietenazadanie
Gość

28 listopada 2015, o 13:54

Witam niewiem czy można pisać tu tego prosta zaraz usunę najwyżej.... chodzi mi o to czy ktoś z Was pomaga sobie w nerwicy lękowej homeopatia?? I czy pomaga... gdzieś wcześniej widziałam taki dział poświęcony tej tematyce ale nie moge go teraz odnaleźć. ... :(
Adela
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 365
Rejestracja: 8 listopada 2015, o 09:01

28 listopada 2015, o 19:10

Czesc ewelka.wejdz na dzial medycyna naturalna

-- 28 listopada 2015, o 19:10 --
Czesc ewelka.wejdz na dzial medycyna naturalna
Jesli sie cofasz, to tylko po to zeby wziac rozbieg.

Nerwica jest jak nieproszony gosc.
Nie poswiecaj mu uwagi a szybko sobie pojdzie.
usunietenazadanie
Gość

29 listopada 2015, o 08:00

DZiękuję ☺
Awatar użytkownika
hetman_90
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 18 grudnia 2015, o 23:14

21 grudnia 2015, o 12:43

Obawiam się, że homeopatia nie pomaga na nic, bo jest to jednak wielka bzdura. Jej skuteczność nie jest większa od placebo. Roztwory "leków" homeopatycznych to wyłącznie woda + ew. cukier. To tak z chemicznego punktu widzenia. Nie chcę jednak szerzyć pesymizmu, a raczej poradzić, że nie ma co tracić czasu (i pieniędzy?) na homeopatię, jeśli można stosować prawdziwe leki. Pozdrawiam, Maciek.
Awatar użytkownika
Yayatoure
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 266
Rejestracja: 12 lutego 2014, o 15:29

21 grudnia 2015, o 12:47

Zgadzam się z hetmanem, że z medycznego punktu widzenia homeopatia to chyba przekręt. Słuchałem audycji gdzie wypowiadali się farmaceuci co do składu chemicznego i jak napisano powyżej woda + cukier + składnik naturalny w ilości porównywalnej do średniej klasy suplementów, ale może na kogoś zadziała :) Proponuję raczej dobrą suplementację i pracę z myślami i emocjami :)
ODPOWIEDZ