Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Hejka

Tutaj możesz się przedstawić, napisać coś o sobie.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ardiano K-ce
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 285
Rejestracja: 10 marca 2017, o 05:36

13 marca 2017, o 17:21

Siemano,jestem Ardiano ;-)Tak na poważne teraz.Mam na imie Adrian,koncze w tym roku 29lat.Mieszkam w katowicach i podobnie jak wiekszasc tu osob,jestem "jeszcze" zaburzony.Moja przygoda z nerwica zaczęła sie juz dawno temu,kiedy nie miałem pojęcia,ze to co mnie spotkało,nastopilo na skutek nerwicy lekowej.Obecnie nie mam od ponad tygodnia ataków lekowych i jestem pelen optymizmu,wiary i przekonan,ze ta "Nerwica"bedzie jedynie epizodem w moim zyciu,a będąc tutaj,będę mógł pomóc innym ludziom w przezwyciężyć "Iluzje"umyslu,ktora tak naprawdę,jest "Nerwica".U mnie trwa to od września zeszłego roku i uazam,ze w kwesti zdrowia i posiadania wiedzy,poczynilem ogromny postep.Mimo "Fobi spolecznej",ktorej sie nabawilem w trakcie ZL,zacząłem pracować w drugiej pracy,pozbylem sie nałogu i przeszlem na zdrowszy tryb odzywiania.To tyle,co chciałbym powiedzieć o sobie i myślę,ze niebawem będę mógł dołączyć do was i pogadać na czacie.Nie wykluczone też,moze poznam tu wielu ciekawych ludzi i nawiąże nowe znajomości.Póki co,pizdrawiam i czymajcie sie cieplo :D
Awatar użytkownika
Joannaw27
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 926
Rejestracja: 20 czerwca 2015, o 00:12

13 marca 2017, o 22:00

Cześć kolego
COCO JUMBO I DO PRZODU
Awatar użytkownika
katarzynka
Dyżurny na forum Odważny VIP
Posty: 2938
Rejestracja: 20 czerwca 2016, o 20:04

13 marca 2017, o 22:20

Witaj Adriano ;)

Trzymam kciuki za Ciebie i oby tak dalej! Zabieraj się za materiały, zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w forum, no i czekamy na Ciebie na czacie!
jeśli życie sprawia, że nie możesz ustać, uklęknij.

nie mów Bogu, że masz wielki problem. powiedz swojemu problemowi, że masz wielkiego Boga.
ODPOWIEDZ