Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Hej wszystkim:)

Tutaj możesz się przedstawić, napisać coś o sobie.
ODPOWIEDZ
Fabus
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: 6 stycznia 2017, o 16:52

23 stycznia 2017, o 20:28

Cześć wszystkim :)

Mam 31 lat i jestem z Wrocławia:)

Nie sądziłem że istnieje takie fajne forum i to jeszcze w naszym pięknym kraju;)

Zarejestrowalem się ponieważ oczywiście zmagam się z nerwica :) ostry epizod mam od ponad roku a tak ogólnie to myślę że zawsze miałem predyspozycje do nerwicy.

Dopiero niedawno zdałem sobie sprawę jak z tego wyjść. Przeszło to po wyjściu ze szpitala, gdzie spotkałem w końcu fajna Pania psychiatra, ale nie io razu .
Dalsza drogę wskazała mi książka " Kompletna samopomoc dla twoich nerwów". Zrobiła na mnie ogromne wrażenie i od razu zacząłem ją stosować w życiu. Było (i dalej jest) bardzo ciężko. Mimo wszystko wierzę że jestem na dobrej drodze i jest coraz lepiej , odburzam się dopiero od miesiąca i z każdym dniem uczę się czegoś nowego :)
Teraz nałogowo oglądam filmy o odburzaniu chłopaków z forum. Kawał świetnej roboty!! Traktuje to jako uzupełnienie książki. Tak na prawdę to chłopaki mówią o tym co jest tam napisane plus w cholerę więcej :) W końcu ma to dla mnie sens.

Wcześniej żyłem tylko nadzieja że leki "to" ode mnie zabiorą.. Przerobiłem wszystkie ssri plus jeszcze jakieś inne badziewia. Żaden nie działał i tym bardziej się nakręcalem i zalamywalem...


Tyle krótkiego wstępu :)
Awatar użytkownika
schanis22
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 2199
Rejestracja: 17 września 2015, o 00:28

23 stycznia 2017, o 20:31

Witaj na na forum Fabus , znajdziesz tu wiele wsparcia . Ja znalazłam również wspaniałych przyjaciół .
W zdrowym ciele zdrowy duch , zdrowa głowa zdrowy brzuch.
Nerwica jest małą ściemniarą francą , wróblicą cwaniarą . Plącze nam nogi i mówi idż ! Wkręceni w zgubną nić .
Świata nie naprawisz - napraw siebie .
Awatar użytkownika
Furry
Artystka Forum
Posty: 240
Rejestracja: 1 stycznia 2017, o 21:24

23 stycznia 2017, o 20:37

Siema Fabus! :)

Ciocia schanis dobrze mówi. Znajdziesz tu od groma i ciut wsparcia. Na pewno doda Ci to sił do walki z francą nerwicą i wyjdziesz z tego szybciej niż myślisz. Trzymam kocie kciuki ;ok Czuj się jak u siebie, rozgość się :)
Podstawowa zasada: pierdol to.
Fabus
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: 6 stycznia 2017, o 16:52

23 stycznia 2017, o 20:40

Heh, fajnie że tak miło witacie :)

@Furry, mam dwa koty wiec szczególnie mi miło kocie;)
ODPOWIEDZ