Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

ELDOKA NA WOLNO COP ROBO

Pogaduchy, w dwóch słowach - DOWOLNY TEMAT:)
Awatar użytkownika
numerniezly
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 133
Rejestracja: 11 czerwca 2013, o 23:48

25 listopada 2013, o 21:30

Zapraszam was do zabawy, w której obowiązuja proste zasady. Ja zaczynam dziś rymować, ty w nastepnym poście musisz mnie pokonać. Lećmy wiec z dissami lub wierszami byle by w tym było chodz odrobine zabawy. PIS JOL ;col
Obrazek
Lipski
Ex-administrator i do tego odburzony
Posty: 664
Rejestracja: 19 czerwca 2013, o 20:07

25 listopada 2013, o 21:32

To może najpierw napisz jakiś tekst Numerson xD
With your feet in the air and your head on the ground
Try this trick and spin it, yeah
Your head will collapse
If theres nothing in it
And you'll ask yourself

Where is my mind ?
Where is my mind ?
Where is my mind ?
Awatar użytkownika
numerniezly
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 133
Rejestracja: 11 czerwca 2013, o 23:48

25 listopada 2013, o 21:43

własnie rym zjebalem i szybko zedytowałem. Wiec słuchajcie moi mili ja zaczynam tu w tej chwili. Tu maja plynac wiersze nie głupoty o panierce. Mam nadzieje, ze ktos z grubej rury zacznie, nie jak lipski zjebal pierwszy post myslac cos o babce.
matylda
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 74
Rejestracja: 4 sierpnia 2013, o 22:28

25 listopada 2013, o 21:53

numerniezly, to ty jestes w avatarze? jak sie z toba na miescie nie pokaze. bo trzeba by bylo duzej cierpliwosci, aby z ciebie zrobic cos, w miare mozliwosci.
Awatar użytkownika
ddd
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 2034
Rejestracja: 9 lutego 2012, o 20:54

25 listopada 2013, o 22:01

ej ej ej matydlo droga kolezanko, za momencik dostaniesz niezle manto, bo numerniezly to ziomek moj tak wiec widze slaby los twoj. wiezmiemy cie obaj szybko w obroty i uwierz kochana to nie beda zaloty. pojedziemy na dwa baty to nie poznasz swego taty ;p
(muzyka - my słowianie)

Zaburzeni wiemy jak nerwica na nas działa, wiemy jak DD nam w bani rozpi***ala. To jest taa nerwica i lęk, to jest teen depersony wkręt!

Autor Zordon ;p
Awatar użytkownika
numerniezly
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 133
Rejestracja: 11 czerwca 2013, o 23:48

25 listopada 2013, o 22:12

matyldo moja droga, nie zaczynaj ze mna beefu, bo cie zjade jednym tekstem i zrobi mi sie ciebie szkoda. Juz źle w zyciu wyladawałaś, bo zaburzenie traktujesz jak cos co bys nie chciala. Ja tu jestem mistrz fristajlowania, wiec uwarzaj do kogo te glupie zdania.
DDD pozamiatał, 1 miejsce narazie jego :D

Wiec tu z wierszy nic nie bedzie, same dissy leca wszedzie. Wiec uwazajcie na kłopoty bo z ddd zjemy wasze wszystkie zwroty

-- 25 listopada 2013, o 22:11 --
Teraz diss leci w strone Maji, bo jej wierszy sie nie boje jak za plecami stoi kumpel z dddOMANI. Wiec maja, powiem tyle popros o bana Victora byle by stało sie to za chwile. Bo jak wjade za chwile panczem, to nie wiem czy pomoze ci benzo z artykulem o dystansie.

Powiem wam jeszcze tyle, nie zrazajcie sie na ostre riposty bo to dissy sa. Jesli ktos poczuje sie urazony to zapraszam na youtube gdzie Divin dał wam webinar o dystansie jego przemowy
Ostatnio zmieniony 25 listopada 2013, o 22:17 przez numerniezly, łącznie zmieniany 1 raz.
matylda
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 74
Rejestracja: 4 sierpnia 2013, o 22:28

25 listopada 2013, o 22:17

hej hej hej, chlopaczki, te wasze baty to sa jakies krzaczki, chcecie jechac w rytm rockendrola a tak naprawde to WALIPIERDOŁA, ddd moze troche zamiata ale nic mnie z tego dzis nie charata, stary moj ci reki nie poda bo zamiast mozgu masz gimbazy ipoda.
Awatar użytkownika
numerniezly
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 133
Rejestracja: 11 czerwca 2013, o 23:48

25 listopada 2013, o 22:24

wiec matylda zaczynam dzisiaj ostro, twoj stary wydal mi ciebie ostatnio tak prosto. Powiedzial, ze z ciebie pozytku juz nie bedzie, wiec zabaw sie chlopie niech ci glupio nie bedzie.
Awatar użytkownika
ddd
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 2034
Rejestracja: 9 lutego 2012, o 20:54

25 listopada 2013, o 22:26

wez matylda se dno oka lepiej zbadaj a nie na noc smieszne dissy opowiadaj. jakbys zobaczyla tam moje baczki, to bys sie darla ale seksi krzaczki. to juz dla ciebie jest pora nocna i nie probuj byc taka owocna. to sie nie uda tego nie bedzie, i nawet admin twoj wpis ten zbedzie.
(muzyka - my słowianie)

Zaburzeni wiemy jak nerwica na nas działa, wiemy jak DD nam w bani rozpi***ala. To jest taa nerwica i lęk, to jest teen depersony wkręt!

Autor Zordon ;p
matylda
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 74
Rejestracja: 4 sierpnia 2013, o 22:28

25 listopada 2013, o 22:29

no przyznaje ze mnie to rozwalilo "wez matydla se dno oka zbadaj a nie dissy na noc opowiadaj" hahahaha jutro dokoncze. bo dzis uciekam :)
Awatar użytkownika
ddd
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 2034
Rejestracja: 9 lutego 2012, o 20:54

25 listopada 2013, o 22:30

no i widzisz matylda dajesz sie bez mydla. spoko uzyjemy chociaz jakies powidla ;p
(muzyka - my słowianie)

Zaburzeni wiemy jak nerwica na nas działa, wiemy jak DD nam w bani rozpi***ala. To jest taa nerwica i lęk, to jest teen depersony wkręt!

Autor Zordon ;p
Awatar użytkownika
numerniezly
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 133
Rejestracja: 11 czerwca 2013, o 23:48

25 listopada 2013, o 22:34

chyba matyldo to juz twoj koniec, wiec nie zagladaj tu juz cie prosze. To nie temat dla tak nie kumatych, chyba lepiej bedzie jak wsadze cie do armaty. I tak zycie Ci nie mile, chociaz odbedziesz podroz przez chwile. Beef juz jest skonczony, takze zapraszam na youtube gdzie kanal jest dla ciebie spelcjalnie zrobiony.
Awatar użytkownika
asia
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 40
Rejestracja: 18 października 2013, o 14:49

26 listopada 2013, o 02:25

co bys nie dostał sraczki prężąc gładkie swoje baczki,
dżentelmenów nam brakuje,
tutaj każdy mały chu.jek zamiast filuternym byc amantem,
co szampanem, winem, żartem,
damę gładko by namawiał,
ona nogi swe rozkłada!
Awatar użytkownika
ddd
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 2034
Rejestracja: 9 lutego 2012, o 20:54

26 listopada 2013, o 09:38

Do ciala moderatorskiego, wyzwanie na pojedynczy diss :)) (oczywiscie wiecie, to tylko zabawa :) )

Mod Divinek to postac calkiem nowa, ma to szczescie ze na wyspach sie chowa,
Z jego imienia sie naprawde haham, nadal mu je chyba sam abraham,
zaczal kariere na swym youtubie, przez to kolega ma mocno w czubie,
tak mocno ze browara wydoil, i sie nim szybko chlopaczek złoił
po takiej akcji tak mocno fikał, ze nawet sensei przed nim umykal
lecz faza minela a on zostal sam z nałogiem
stary lecz to, bo bedziesz hujowym psycholgiem

Teraz pora na admina wiktora, co sie ma za jakiegos gwiazdora,
wszedzie swym slowem kolo szpanuje, lecz nadal na glowe sam mocno choruje,
stary,kolego ty nie jestes doktorem, hej ty nie jested nawet znachorem,
gadasz jakbys pozjadal wszystkie rozumy, tak to mogles mowic za czasow komuny
na forum istnieje zwykla lodowa, bo tobie walnela do lba sodówa
wyluzuj sie stary bo bedzie cienko, a z twojego nicku w sieci zostanie tylko denko

Ich ogólna moc obliczeniowa, to jest zwykła dupa wołowa!

Yoł
(muzyka - my słowianie)

Zaburzeni wiemy jak nerwica na nas działa, wiemy jak DD nam w bani rozpi***ala. To jest taa nerwica i lęk, to jest teen depersony wkręt!

Autor Zordon ;p
Victor
Administrator
Posty: 6548
Rejestracja: 27 marca 2010, o 00:54

26 listopada 2013, o 10:00

Hey, hej, yoł, mówisz dupa wołowa? To czemu nasze avatary to twoja strona startowa?
Za moment dede ci zrzednie mina, jak zobaczysz moc panelu admina.
Zostaw Divina, nie twoje progi, on ma cię na glebie ruchem jednej nogi.
Nie mysl o sobie- jestem raperem. Bo na Chomikuj nota brzmi – jestes zerem – pozerem – nie rodwailerem.
Zwykłym szczeniaczkiem co słodko szczeka, bo dostał swoją miseczkę mleka.
Nie jestem doktorem, nie jestem znachorem, ale teksty moje czytales z otwartym japorem.
Patrzac na nie w myslach sie onanizujesz, a pod stolem mocno wacka polerujesz.
Zostaw go, RANY, nie tedy droga, bo bedziesz mial ksywe dedek kuternoga.
Myslisz ze głos twoj pójdzie na wszystkie fora? BŁAGAM kto przygarnie takiego psychola?
Ej yoł, tak apropo

sprawdzenie dna oka to proste badanie
ty na nim beczałeś BOZE COŚ MI SIĘ STANIE.
Patrz, Żyj i Rozmyślaj w taki sposób... aby móc tworzyć własne "cytaty".
Historia moich zaburzeń lękowych i odburzania
Moje stany derealizacji i depersonalizacji i odburzanie


Przykro mi jeżeli na odpowiedź na PW czekasz bardzo długo, niestety ze mną tak może z różnych powodów być :)
ODPOWIEDZ