Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Dobry! :)

Tutaj możesz się przedstawić, napisać coś o sobie.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
miss.floyd27
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 29 stycznia 2017, o 22:25

30 stycznia 2017, o 01:18

Witam wszystkich!
Czysty przypadek, że tu jestem, zawsze bałam się odzywać na takich forach, ale... powiedziałam sobie dość! Jeśli póki co boisz się pójść do specjalisty, to chociaż spróbuj tutaj, to zawsze jakiś krok ku lepszemu. I o to jestem :)

Prawie 27 lat na karku, od podstawówki ciągłe pytania w kierunku bliskich osób czy "nic mi nie będzie?", "a na pewno nic się nie stanie?", ciągłe liczenie wszystkiego (hej nawet nie pamiętam kiedy ostatni raz podrapałam się bez liczenia!), obsesyjne myśli w kierunku rodziny/ukochanego typu "kocham/nie kocham", "lubię/nie lubię", "zależy mi/nie zależy" i... przymus mówienia im o tym, bo inaczej jeśli nie powiem myśli będą jeszcze bardziej natrętne... I strach przed tym co będzie jeśli pozbędę się tego zaburzenia, jakie będzie życie bez mojej koleżanki nerwicy...

Bardzo chcę pozbyć się tego małego gnoma, bo go nie lubię i pałęta mi się tylko niepotrzebnie w głowie, a ten wpis traktuję jak wielkie BUM ku wykopaniu dziada z mojego życia raz na zawsze! :)

Pozdrawiam wszystkich cieplutko!
- miss.floyd27.
Awatar użytkownika
koziolek123
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 67
Rejestracja: 21 grudnia 2015, o 14:32

30 stycznia 2017, o 01:25

Witaj trafiłes w dobre miejsce ,sporo tu pomocnych materiałow i ludzi o podobnych problemach Zpoznaj się z nimi a przede wszystkim na yotube znajdz divo viki nagrania zrobione przez załozycieli forum którzy poradzili sobie z nerwicą.Zacznij od tego są bardzo pomocne.https://www.youtube.com/watch?v=5YSqfvz ... TgSpIvjGF3
powodzenia
Ostatnio zmieniony 30 stycznia 2017, o 01:35 przez koziolek123, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
N-e-r-w-u-s
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 891
Rejestracja: 28 lutego 2014, o 17:36

30 stycznia 2017, o 01:38

Witam Ciepło!
To co opisujesz, może być ( a raczej jest) objawem zaburzenia :)
Natrene czynnośći nie są nam obce :)
Jak sie pozbęziesz ''koleżanki'' to bedziesz uwolniona od uporczywych negatywnych emocji :)

Administratorzy forum nagrali troche materiałów o nerwicy, znajdziesz je pod tym linkiem : https://www.youtube.com/channel/UCcpYOp ... GNA/videos

Wart też udać sie na terapie :)



Jeśli będziesz miała 10 postów, zapraszamy na CZATA - tutaj więcej objaśnien : topic3860.html

Rozgość się :) :friend: :cm
;witajka W chwili obecnej bardzo rzadko zaglądam na forum z powodów osobistych. Co za tym idzie brakiem czasu.... Na PW w miarę możliwości odpowiem ;)
Awatar użytkownika
miss.floyd27
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 29 stycznia 2017, o 22:25

30 stycznia 2017, o 09:26

Bardzo dziękuję za tak ciepłe przywitanie i miłe słowa :)
Na pewno zapoznam się z materiałami na yt, może gnom wtedy zobaczy, że ja tak łatwo się nie dam i próbuję z nim walczyć! A terapia? Myślę, że czas się na to zdecydować :)

Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ