Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Dalsze części z cyklu - co jest bartoszowi?

Forum dotyczące derealizacji i depersonalizacji.
Dzielimy się tutaj naszymi historiami, objawami, wątpliwościami oraz wszystkim co nas dręczy mając derealizację.
Dopisz się do istniejącego tematu lub po prostu jeśli chcesz stwórz nowy własny wątek.
Zablokowany
olek
Zbanowany
Posty: 242
Rejestracja: 27 czerwca 2014, o 15:17

21 grudnia 2014, o 23:57

dobrze bedzie. tez z tego wyjdzie. uaprty bo uparty ale w koncu zakuma xd
Awatar użytkownika
ddd
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 2034
Rejestracja: 9 lutego 2012, o 20:54

22 grudnia 2014, o 01:07

Wooow wchodze na forum po przerwie a tu tematy jak wodospad dlugie xd
(muzyka - my słowianie)

Zaburzeni wiemy jak nerwica na nas działa, wiemy jak DD nam w bani rozpi***ala. To jest taa nerwica i lęk, to jest teen depersony wkręt!

Autor Zordon ;p
Awatar użytkownika
Lipton
Dyżurny na forum Odważny VIP
Posty: 437
Rejestracja: 26 maja 2014, o 23:24

22 grudnia 2014, o 01:29

Na razie tylko 66 stron :DD
Najczęstszą przyczyną niepokoju jest poszukiwanie spokoju
Divin
Administrator
Posty: 1889
Rejestracja: 11 maja 2013, o 02:54

22 grudnia 2014, o 01:30

To znak że stuknie "szatańska liczba" 666 :DD
'Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą'
'Lepiej jest umrzeć stojąc, niż żyć na kolanach.'
'Puk puk, strach puka do drzwi, otwiera mu odwaga a tam nikogo nie ma.'
Jest dobrze, dobrze. Jest źle, też dobrze
'Odwaga to nie brak strachu, to działanie pomimo strachu'
Ty nie jesteś zaburzeniem, a zaburzenie nie jest Tobą
Odburzony
Konsultacja Skype
Awatar użytkownika
Lipton
Dyżurny na forum Odważny VIP
Posty: 437
Rejestracja: 26 maja 2014, o 23:24

22 grudnia 2014, o 01:38

Bartek, przez Ciebie nasza sekta robi się szatańska :DD

A teraz słuchaj Stary. Czytam ogółem to co piszesz. Uwierz nam że to tylko i wyłącznie DD jest. I zamiast zaczynać od analizowania tego stanu, po prostu odpuść sobie. Niech sobie on będzie. Zrób mu na złość i żyj tak jakby tego nie było, nawet jeśli przez odrealnienie jest ciężko. Wyjdziesz z tego Stary i za jakiś czas jak zobaczysz ten temat sam się zdziwisz że mogłeś się aż tak nakręcać :D
Najczęstszą przyczyną niepokoju jest poszukiwanie spokoju
bartek1990
Zbanowany
Posty: 420
Rejestracja: 14 listopada 2014, o 22:28

24 grudnia 2014, o 00:10

Siema dzisiaj zdecywdowałem sie isc do szpitala w celu zrobienia przynajmniej eeg mój stan już jest tragiczny załamuje sie nie mam siły zyć nie widze sensu. Ale jeszcze potrafiłem wydusic z siebie resztki sił trafiłem na naprawde tak mi sie wydaje dobrego lekarza potem jeszcze pojechałem na konsultacje do 2 lekarki oboje powiedzieli to samo. diagnoza silna psychoza czyli zaburzenia psychotyczne a nie nerwicowe. Oczywiscie sie z nim kłociłem że psychoza to raczej ktoś traci kontrole nad sobą powiedział że niestety nie tylko. i W moim przypadku jest to klasyczna psychoza tłumaczył mi że połaczenia neuronów poprostu bardzo żle pracuja. pytałem pani doktor czy jest wiecej ludzi takich jak ja powiedziała że jest coraz wiecej przez własnie mefedron. i to jest głowna przyczyna.

-- 24 grudnia 2014, o 00:10 --
heh dzieki widze że sie o mnie martwicie ;) Spokojnie jeszcze żyje zdecydowałem że po świetach zgłosze sie do szpitala na jakiś czas rozmawiałem długo z pania doktor coraz wiecej wiedza na temat tego scierwa i co on moze powodować i dała mi iskierke nadziejii że mogę z tego wyjść hmm powiem szczerze że nawet już nie miałem checi właczać komputera już z tego wszystkiego. Ale będe walczył nie poddam się. ;)
''Tutaj lekarze nie kłamią, więc skumaj to typie
Że balet w za dużej dawce, może zrobić z ciebie wiewiórkę
A życie cię nauczy właśnie tego małolacik
Że docenisz psychiczne zdrowie wtedy, jak je stracisz''
Victor
Administrator
Posty: 6548
Rejestracja: 27 marca 2010, o 00:54

24 grudnia 2014, o 00:12

W sumie w tym tmacie pisalem koledze czemu dostaje sie diagnozy psychozy po narksach witam-potrzebna-opinia-t5219.html

Ale ogolnie to juz nie chodzi o to zeby znowu sie tu wiklac w wyjasnianie. Jesli masz psychoze po narksach to sie ciesz, bo latwiej sie to leczy lekami niz zaburzenie nerwicowe :)
Tak wiec z nowa diagnoza pozostaje ci brac leki i w zasadzie dzialac (bo swiadomosc masz zachowana) wiec duzej roznicy nie ma ;)
Patrz, Żyj i Rozmyślaj w taki sposób... aby móc tworzyć własne "cytaty".
Historia moich zaburzeń lękowych i odburzania
Moje stany derealizacji i depersonalizacji i odburzanie


Przykro mi jeżeli na odpowiedź na PW czekasz bardzo długo, niestety ze mną tak może z różnych powodów być :)
bartek1990
Zbanowany
Posty: 420
Rejestracja: 14 listopada 2014, o 22:28

24 grudnia 2014, o 00:25

nie ja też nie chce sie wikłać mam świadomosc jako taką i obym ją miał ;) wiktor wogóle tak jak mówiłeś potrzebne mi jest inne leczenie raczej neuroleptykami. Niż tym czym sie lecze napewno zmienia mi leki. wogóle ta psychiatra z tego samego szpitala dziwiła sie czemu od razu nie zastowano innych leków wtedy jeszcze w sumie nie mówiłem tyle objawów jakie są teraz może dlatego. i dadza mnie na inny oddział nie z kompletnymi wariatami trzymajcie za mnie kciuki. ;)

-- 24 grudnia 2014, o 00:25 --
ten lekarz mówił że leczy już tyle lat i ludzi z nerwicami i nie słyszał jeszcze żeby ktoś mu powiedział przy nerwicy ma uczucia zaciesnienia się swiadomosci. Jeszcze oczywiście z łaski mnie przyjeła baba na recepcji pyta sie mnie podniesionym głosem co sie stało że to taki ważny przypadek i musi pan porozmawiać z lekarzem dyżurnym to jej odpowiedziałem a to sie proszę pani stało że mefedron zżera mi mózg hehe odrazu mnie przyjeła ;)
''Tutaj lekarze nie kłamią, więc skumaj to typie
Że balet w za dużej dawce, może zrobić z ciebie wiewiórkę
A życie cię nauczy właśnie tego małolacik
Że docenisz psychiczne zdrowie wtedy, jak je stracisz''
Victor
Administrator
Posty: 6548
Rejestracja: 27 marca 2010, o 00:54

24 grudnia 2014, o 00:35

No dziwi mnie ze akurat objaw zaciesniania sie swiadomosci uznal za psychotyczny bo sam taki mialem i slyszalem go tu wieeele razy.
No ale jak mowie to w sumie nie temat na te rozterki czy podwazanie twojego leczenia. Masz w koncu swoj rozum.
Neuroleptyki wlasnie jak pisalem ci wczesniej sa najczesciej przepisywane na fazy po narksach.

Dobrze ze sie cos ruszylo bo w sumie ty byles tak uparty, ze moze sama diagnoza cie troche uspokoi, obojetnie pewnie jaka.
Dlatego juz tu nie dodaje swoich 3 groszy :D Lecz sie bartku po prostu i nie zapominaj o dzialaniu i nie nakrecaniu sie bez przerwy. :)
Patrz, Żyj i Rozmyślaj w taki sposób... aby móc tworzyć własne "cytaty".
Historia moich zaburzeń lękowych i odburzania
Moje stany derealizacji i depersonalizacji i odburzanie


Przykro mi jeżeli na odpowiedź na PW czekasz bardzo długo, niestety ze mną tak może z różnych powodów być :)
bartek1990
Zbanowany
Posty: 420
Rejestracja: 14 listopada 2014, o 22:28

24 grudnia 2014, o 00:47

Nie wiktor uspokoi mnie dopiero to jak zaczne z tego wychodzic i bede widział poprawe a nie cały czas że jest gorzej i kiedy zobacze że moje oczy wracają do ludzkiej postaci sam i z pomoca lepszych leków nie hydroxyzyn także czy to psychoza czy nerwica może w końcu dojde do siebie. ;)
''Tutaj lekarze nie kłamią, więc skumaj to typie
Że balet w za dużej dawce, może zrobić z ciebie wiewiórkę
A życie cię nauczy właśnie tego małolacik
Że docenisz psychiczne zdrowie wtedy, jak je stracisz''
Wojciech
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 1939
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 22:49

24 grudnia 2014, o 00:49

Tez mialem diagnoze psychozy, jak po trawce mowilem objawy swoje psychiatrze :D
Potem sie okazalo ze to zaburzenia lekowe :)
Nerwicowiec - Ten typ tak ma.
http://www.imtech.com.pl
bartek1990
Zbanowany
Posty: 420
Rejestracja: 14 listopada 2014, o 22:28

24 grudnia 2014, o 00:54

I tak wiem że pomogłiscie mi bardziej niż jakiś psychiatra czy leki. bo zawsze kiedy mysłałem że jest już tragedia przyppominałem sobie bartek to tylko derealizacja nie stracisz nad soba kontroli. i nigdy sie to nie zdarzyło a teraz tak jestem w tym upewniony że wiem że co by sie nie działo nie strace nad soba kontroli bo jest to nie możliwe. ;)
''Tutaj lekarze nie kłamią, więc skumaj to typie
Że balet w za dużej dawce, może zrobić z ciebie wiewiórkę
A życie cię nauczy właśnie tego małolacik
Że docenisz psychiczne zdrowie wtedy, jak je stracisz''
Awatar użytkownika
harii
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 164
Rejestracja: 18 stycznia 2014, o 19:41

24 grudnia 2014, o 00:56

x
Ostatnio zmieniony 24 grudnia 2014, o 01:03 przez harii, łącznie zmieniany 1 raz.
bartek1990
Zbanowany
Posty: 420
Rejestracja: 14 listopada 2014, o 22:28

24 grudnia 2014, o 01:00

Wojciech ja już nie neguje waszych diagnoz wcześniej to robiłem ale teraz nie myśle o tym czy to psychoza czy nerwica chce poprostu z tego wyjsc heh odkad zacząlem latac po psychiatrach tyle ile było psychiatrów tyle było diagnoz ze 3 diagnozy też były że to nerwica lękowa Także jest pół na pół. te leki które mam nie pomagają mi sie odbic od dna i w tym tkwie dlatego chce spróbować innych leków ktore przynajmniej z łagodza to i dadza mi wiare że to można cofnać. a wtedy ja rusze jak burza ;)
''Tutaj lekarze nie kłamią, więc skumaj to typie
Że balet w za dużej dawce, może zrobić z ciebie wiewiórkę
A życie cię nauczy właśnie tego małolacik
Że docenisz psychiczne zdrowie wtedy, jak je stracisz''
Wojciech
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 1939
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 22:49

24 grudnia 2014, o 01:13

Spoko, spoko, kumam :P
Juz zreszta dostalem od vica opierdol zebym nie mieszal i dal ci sie leczyc :DD
Nerwicowiec - Ten typ tak ma.
http://www.imtech.com.pl
Zablokowany