Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Coś pozytywnego

Być może miałeś jakieś nieciekawe przeżycia, traumę i chcesz to z siebie "wyrzucić"?
Albo nie znalazłeś dla siebie odpowiedniego działu i masz ochotę po prostu napisać o sobie?
Możesz to zrobić właśnie tutaj!

Rozmawiamy tu również o naszych możliwych predyspozycjach do zaburzeń, dorastaniu, dzieciństwie itp.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
SibillaMorphine
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 86
Rejestracja: 29 marca 2015, o 01:27

31 marca 2015, o 19:20

Słowami wstępu: Jest BARDZO PRZYJEMNIE.
Leżąc sobie w łóżku i powoli zasypiając uświadomiłam sobie, że MOGĘ WYJECHAĆ. O TAK! BARDZO BYM CHCIAŁA WYJECHAĆ.
Poczułam ogromną ekscytację. Zacznijmy od tego, że już od ponad 2 lat nie wyobrażałam sobie podróży dalszej, niż kilka kilometrów od domu. Maksymalnie pół godzinki jazdy samochodem od miejsca zamieszkania. Zważywszy na fakt, że moi bliscy przyjaciele mieszkają obecnie w Danii byłam tam często zapraszana, a właściwie mogłabym tam przyjechać w każdej chwili. Jednakże perspektywa długiej drogi, czy przepłynięcia promem oraz oddalenia od rodziny napełniała moją głowę obawami, lękami i obrazami z tym związanymi. Wczoraj swobodnie naszła mnie myśl podróży, że właściwie mogłabym zacząć od Danii i zamiast lęku poczułam wyzwolenie, podniecenie i już wyżej wspomnianą ekscytację. Poczułam się jak dziecko, które czeka na prezent pod choinką. Uświadomiłam sobie, że ten prezent już tam JEST, a moja w tym głowa, żeby po niego sięgnąć. W najbliższej przyszłości mam zamiar wyjechać jeśli tylko nadarzy się okazja. Już zaczynam oszczędzanie! :) Mam nadzieję, że spotkało Was, lub spotka podobne uczucie. Lęk i myśli natrętne swoją drogą, ale mam swój cel i uparcie będę do niego dążyć! Pozdrawiam cieplutko i liczę, że moja pozytywna energia przejdzie na Was. Bo wszystko zależy od podejścia i wszystko da się osiągnąć! ;ok
Odważny to nie ten, kto się nie boi, ale ten, który wie, że istnieją rzeczy ważniejsze niż strach.
Awatar użytkownika
Maadziak
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 280
Rejestracja: 23 lutego 2015, o 11:49

31 marca 2015, o 20:06

Super gratki, postąpiłaś niesamowicie mądrze i odważnie, ponieważ robisz to, czego pragniesz mimo obaw i lęków. I najważniejsze... rozumiesz, że robienie na przekór lękom jest dobrą drogą do szczęśliwszego życia. ;)
ja tam zawsze szacun do tych, którzy tak postępują
i powodzenia ;)
Awatar użytkownika
SibillaMorphine
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 86
Rejestracja: 29 marca 2015, o 01:27

1 kwietnia 2015, o 03:52

Maadziak pisze:Super gratki, postąpiłaś niesamowicie mądrze i odważnie, ponieważ robisz to, czego pragniesz mimo obaw i lęków. I najważniejsze... rozumiesz, że robienie na przekór lękom jest dobrą drogą do szczęśliwszego życia. ;)
ja tam zawsze szacun do tych, którzy tak postępują
i powodzenia ;)
Dziękuję bardzo za miłe słowa! Naprawdę dużo dla mnie znaczą i od razu cieplej się robi na serduchu :lov:
Odważny to nie ten, kto się nie boi, ale ten, który wie, że istnieją rzeczy ważniejsze niż strach.
ODPOWIEDZ