Co ze mną nie tak? Sztuczne podniecenie?

Forum o nerwicy natręctw i jej objawach.
Omawiamy tutaj własne doświadczenia z życia z tym jakże natrętnym zaburzeniem.
Ale także w tym temacie można podzielić się typowymi natrętnymi lękowymi myślami, które pełnią rolę straszaków i eskalatorów lęku w zaburzeniu.
Awatar użytkownika
katarzynka
Odważny i aktywny forumowicz

Co ze mną nie tak? Sztuczne podniecenie?

Post autor: katarzynka » 20 marca 2017, o 11:59

feellonely pisze:Dlaczego moje poprzednie wpisy zostały usunięte? Coś z nimi nie tak ?
Był błąd jakiś forum i została przywrócona jego wersja z piątku. Na górze strony jest komunikat ;)
jeśli życie sprawia, że nie możesz ustać, uklęknij.

nikanere
Zarejestrowany Użytkownik

Re: Co ze mną nie tak? Sztuczne podniecenie?

Post autor: nikanere » 29 czerwca 2017, o 18:13

Czesc powiem ci że mam podobnie ale mam po kolei różne natrętne myśli... Jestem po rozwodzie z powodu znęcania psychicznego przez byłego męża. Poznałam wspaniałego chłopaka w którym się zakochałam i poczułam że to jest on. Po miesiącu bycia razem zmarła Mi najbliższą osoba na świecie a mianowicie moja babcia, bardzo to przeżyłam i trzy dni po śmierci zaczęły męczyćnie natrectwa seksualne... Nie umiałam się skupić na niczym będąc na pogrzebie lub nawet jej grobie tylko na obrazach jak uprawiałam seks z chłopakiem, po jakimś czasie to minęło. Ale to kolejnym miesiącu zaczęły sie inne natrectwa bo wyobrazil Mi się mój kolega który kiedyś mi się podobał i się tego przeraziłam... I od tego czasu wmawialam sobie ze może go kocham itp analizowalam przeszłość, później że może nie kocham swojego chłopaka że go oszukuje, później że jestem turkaweczką, że lesbijką, każdy facet był dla mnie skojarzenie do seksu itp. Później przyszło odnośnie dzieci i pedofilstwa i znowu kobiety znowu że nie kocham że go oszukuje itp. Wiec z tego wiem że to natrectwa bo ciągle nowy temat się pojawia jak jeden zniknie to coś nowego... Były epizody ze bałam się zwierząt że się podnieca lub śmierci że mnie to podniecać będzie. A teraz boję się na kobiety popatrzeć.

Awatar użytkownika
katarzynka
Odważny i aktywny forumowicz

Post autor: katarzynka » 29 czerwca 2017, o 21:50

Nikanere, fajnie, że zdajesz sobie sprawę, że wszystkie te myśli to jeden I ten sam mechanizm, niezależnie od treści. Myśli nie kocham/oszukuję to mój chleb powszedni, dotykają Cię bolesne tematy, ale wierzę, że dzięki samoświadomości I determinacji dasz radę :friend:
jeśli życie sprawia, że nie możesz ustać, uklęknij.

nikanere

Post autor: nikanere » 12 lipca 2017, o 17:46

Wiem że to ten sam schemat i powoli uczucie leku Mi przechodzi, za to teraz boję się że jak wyleczę nerwicę lub natrętne myśli to odejdę od ukochanego partnera( nawet jak to pisze to mi się płakać chce na sama myśl o tym) lub że jeżeli myśląc coś niemiłego nie będę czuła leku to wtedy pogodzę się z nimi i podejmę decyzje o odejściu. Tak bardzo pokochałam tego mężczyznę ponad rok temu... I tak bardzo czułam się szczęśliwa i czułam ta miłość aż do czasu.... To jest przerażające czasem..

Awatar użytkownika
eyeswithoutaface
Moderator

Post autor: eyeswithoutaface » 12 lipca 2017, o 17:55

nikanere pisze:
12 lipca 2017, o 17:46
Wiem że to ten sam schemat i powoli uczucie leku Mi przechodzi, za to teraz boję się że jak wyleczę nerwicę lub natrętne myśli to odejdę od ukochanego partnera( nawet jak to pisze to mi się płakać chce na sama myśl o tym) lub że jeżeli myśląc coś niemiłego nie będę czuła leku to wtedy pogodzę się z nimi i podejmę decyzje o odejściu. Tak bardzo pokochałam tego mężczyznę ponad rok temu... I tak bardzo czułam się szczęśliwa i czułam ta miłość aż do czasu.... To jest przerażające czasem..
Takie tematy poruszamy tutaj: topic6929.html. Zachęcam do poczytania.
Don't believe everything you THINK

nikanere

Post autor: nikanere » 12 lipca 2017, o 19:06

Ok dziękuję za rady napewno tam poczytam. Ciągle się boję że jak mi leki ustawia to uwierzę w te myśli że są jednak prawdziwe... Ja się już boję normalnie funkcjonowac...

ODPOWIEDZ