Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Co to może być?

Forum o zaburzeniach osobowości (boderline, unikająca - lękowa, zależna, schizotypowa itp)
ODPOWIEDZ
vagabond
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 27 marca 2015, o 21:12

27 marca 2015, o 21:46

Nie wiem, czy ten temat tu pasuje. Jeżeli nie, proszę o przeniesienie.
Chciałam poprosić jedynie o nakreślenie, do czego mogą pasować moje objawy. Nie wymienię wszystkich, bo je rozpoznaję, nie rozumiem tylko tych, które wymienię poniżej:
1. bardzo cierpię z powodu swoich zaburzeń i ich oddziaływań na moje życie, ale jednocześnie mam irracjonalne poczucie, że cierpię za mało, mam odczucie, że powinnam doświadczyć prawdziwego, niewyobrażalnego, nieznośnego cierpienia. nie jestem masochistką, nie wierzę w grzechy i kary. nie mam nic na sumieniu. nikt nigdy nie wmawiał mi że wciąż robię coś złego.
2. w swoim życiu mam takie poczucie, że ja - świadomie czy nieświadomie, według jakichś wzorców - dążę do tego, żeby być jak najbardziej chorą, jak najbardziej pokrzywdzoną, odrzuconą, jak najbardziej cierpieć, mieć zniszczone życie. nie wiem, na ile jest to poczucie irracjonalne, a na ile prawdziwe. tak jakbym źle czuła się z życiem, z normalnym życiem, z radością. może przez jakiś lęk? nie wiem. nie chcę spekulować, nawet w zasadzie obecnie nie jestem w stanie, jak się staram, nie mogę zebrać myśli, skupić się. mam nadzieję, że tyle wystarczy. oczekuję tylko wskazówki. z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
kasia333
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 73
Rejestracja: 13 grudnia 2014, o 22:03

27 marca 2015, o 22:08

A moze to po prostu natrectwo myslowe o takiej tematyce?
vagabond
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 27 marca 2015, o 21:12

27 marca 2015, o 23:16

Nie jestem pewna... to tak jakby takie wrazenie... mialam natrectwa myslowe w postaci obrazow, nie wiem jak byloby inaczej...
Panikarra
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 361
Rejestracja: 18 lutego 2015, o 15:27

27 marca 2015, o 23:21

Cżesc. To wyglada trochę jak zaburzenie osobowosci unikajacej ...

-- 27 marca 2015, o 23:21 --
Cżesc. To wyglada trochę jak zaburzenie osobowosci unikajacej ...czyli jedna z osobowosci przyczyniajacych sie do powstania nerwicy :)
Awatar użytkownika
Kamień
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 1458
Rejestracja: 24 września 2013, o 14:47

28 marca 2015, o 07:35

Myśli i lękowe wyobrażenia. Głupoty.
ODPOWIEDZ