Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Claire Weekes Kompletna Samopomoc Dla Twoich Nerwów - PROŚBA

W tym dziale zajmujemy się polecaniem tytułów ciekawych książek o tematyce psychologicznej, o wychodzeniu z lęku, nerwic, depresji itp.
Tutaj również podajemy ciekawsze fragmenty książek.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kearav
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 109
Rejestracja: 9 października 2012, o 18:52

25 maja 2015, o 19:24

Witam ;)

Mam pytanie czy posiada ktoś książkę Claire Weekes - Kompletna Samopomoc Dla Twoich Nerwów ?

Najlepiej w PDF'ie albo jeśli w wersji papierowej to czy byłby ktoś w stanie ją zeskanować?

Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
dankan
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 935
Rejestracja: 23 maja 2014, o 10:11

25 maja 2015, o 21:11

Ja ja mialem ale niestety pozyczona i ogolnie ciekawa ale w sumie jak posluchasz na divovicu nagrania o akceptacji to bedziesz mial to samo :) Ksiazka o akceptacji i o mechanizmie lekowym, ogolnie zadnych nowosci juz nie odkryjesz.

Ale ogolnie ciekawa tyle ze na cuda sie nie ma co nastawiac.
Najlepsza instrukcja pozbycia sie nerwicy plus inne wpisy ludzi z forum
moja-historia-plus-moje-odburzanie-t5194.html#p49014

spis-tresci-autorami-t4728.html
Awatar użytkownika
kearav
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 109
Rejestracja: 9 października 2012, o 18:52

26 maja 2015, o 11:43

Ok dzięki za odpowiedz :D

Zacznę sobie chyba oglądać Divovica :D
Awatar użytkownika
ddd
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 2034
Rejestracja: 9 lutego 2012, o 20:54

26 maja 2015, o 23:17

CHYBA? :D
Juz dawno powinienes to zrobic!! :D

A co do ksiazek wszelakich pisanych przez osoby ktore z tego wyszly, w tym i ta Doktor Claire, Szaffer i cala masa tych ksiazek o wychodzeniu z lęku sa to ciekawe opcje i warto je przeczytac, tak jak i arty na forum oraz odlsuchac divovica, ale zawsze to bedzie laczyl jeden i ten sam element.
Ze aby wyjsc z nerwicy tak zupelnie trzeba na ta nerwice po pierwsze spojrzec inaczej, po drugie zrozumiec ze nawet lęk i objawy nie sa do konca naszymi wrogami, po trzecie miec akceptacje i zrozumienie dla siebie.
To tak w skrocie mozna podsumowac, no i oczywiscie aby rozdzielic siebie od zaburzenia, co fajnie wlasnie chlopaki omowili, czyli jestes ty i schorowane dziecko czyli twoj stan emocjonalny i to wlasnie jego musisz przekonywac ale aby to zrobic trzeba wiele zrozumiec najpierw samemu.
To jest zupelnie prawdziwe porownanie.
(muzyka - my słowianie)

Zaburzeni wiemy jak nerwica na nas działa, wiemy jak DD nam w bani rozpi***ala. To jest taa nerwica i lęk, to jest teen depersony wkręt!

Autor Zordon ;p
ODPOWIEDZ