Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Bole somatyczne czy jednak nie

Forum poświęcone: nerwicy lękowej, atakom paniki, agorafobii, hipochondrii (wkręcaniu sobie chorób), strach przed "czymś tam" i ogólnie stanom lękowym np. lęk wolnopłynący.
Możesz dopisać się do istniejącego już tematu lub po prostu stworzyć nowy.
Tutaj umieszczamy swoje objawy, historie, przeżycia. Dzielimy się doświadczeniami i jednocześnie znajdując ulgę dajemy innym pocieszenie oraz swego rodzaju ulgę, że nie są sami.
ODPOWIEDZ
szekereke
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 50
Rejestracja: 25 października 2016, o 08:53

22 marca 2017, o 21:52

Cześć wszystkim. Czy może mi ktoś powiedzieć czy może mnie boleć głowa praktycznie codzienne? Raz boli raz coś kluje raz sciska. Wqrwia mnie to strasznie.Niby już nie mam jakiś leków a te bole sie pojawiają. Jak sie tego pozbyć? Czy to tak mam już zakodowane w swojej podświadomości ze ona co chwilę będzie wyłowywać mi te bóle glowy???help help
Awatar użytkownika
Ardiano K-ce
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 285
Rejestracja: 10 marca 2017, o 05:36

22 marca 2017, o 22:01

Nie trzeba miec lęków,zeby miec bóle.Dobra rada,nie wkurwiaj sie tym bo sprawy nie polepszysz.Od kiedy masz te bóle ?
Nie żyjesz chwilą obecną,to żyjesz w własnej głowie.Przeszłość i przyszłość istnieją,jedynie w twojej głowie.
wyjdź ze swojej głowy i zacznij żyć,bo sensem i prawdziwym celem życia,jest życie samo w sobie.
szekereke
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 50
Rejestracja: 25 października 2016, o 08:53

22 marca 2017, o 22:28

Od 3 tyg może. Byłem już u 3 nekrologów i żaden mi nic nie powiedział ciekawego. Ze to bóle napieciowe.najgorsze jest to że ja straszne nie lubię jak mnie boli głowa.jestem też na etapie schodzenia z asentry biorę mniejsze dawki już.nie wiem czy to może też mieć wpływ na to.ogolnie to głowa nie boli mnie jakoś straszne mocno bardziej tak jakby coś cmilo. I nie boli od samego rana tylko tak po południu zaczynam
Awatar użytkownika
Ardiano K-ce
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 285
Rejestracja: 10 marca 2017, o 05:36

22 marca 2017, o 22:35

Organizm tak moze reagować na odstawianie.Zwróć uwagę na przesilenie,ktore ustapi za 2 tygodnie.Dopraw sie magnezem i potasem,pomogą.No i musisz to przetrwać poprostu,bo z tym nie sa sie nic zrobic.Taka natura.
Nie żyjesz chwilą obecną,to żyjesz w własnej głowie.Przeszłość i przyszłość istnieją,jedynie w twojej głowie.
wyjdź ze swojej głowy i zacznij żyć,bo sensem i prawdziwym celem życia,jest życie samo w sobie.
ODPOWIEDZ