Biofeedback

Hipnoza, akupunktura, masaże bioenergoterapeutyczne, akupresura i inne.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pączek
Zarejestrowany Użytkownik

Biofeedback

Post autor: Pączek » 18 października 2014, o 06:41

Cześć!
Czy ktoś z Was stosował?
Mi pomaga i nieraz momentalnie stawia na nogi. Niestety efekt często utrzymuje się dość krótko. Na pewno świetnie relaksuje. Nie umiałem sam się odprężyć, na pewno tak jak wielu z nas, a podczas biofeedback udaje mi się i jestem super zaskoczony. Nie wiem czy pozytywny efekt jest zasługą samego relaksy czy faktycznie zniwelowaniem niekorzystnych fal mózgowych.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
zebulon
Zarejestrowany Użytkownik

Biofeedback

Post autor: zebulon » 3 lipca 2015, o 17:10

pomaga , ja stosuje program Brain Wave Generator i pomaga mi program antystresowy jak i autohipnoza
Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku .
Piekło nerwicy tworzymy sami sobie ...
Nie pozwól żeby życie straciło sens przez osobę, która po prostu nie była Ciebie warta.
nerwica przypomina prowadzenie codziennie konia do weterynarza żeby sprawić czy na pewno nie jest wielbłądem ( cytat który mnie rozbawił )

whoamI
Nowy Użytkownik

Biofeedback - neurofeedback

Post autor: whoamI » 7 marca 2017, o 22:57

Witam,
Widze, ze watek stary ale moze ktos ma nowsze informacje. Ostatnio skontaktowalem sie z terapeutka EMDR, po pierwszej sesji zaproponowala mi neurofeedback (jak rozumiem rodzaj biofeedback'u). Ciekaw jestem czy ktos z Was korzystal i czy to w ogole cos Wam dalo. Nie mialem do czynienia z ta technika, nie bardzo wierze w "techniczne" rozwiazanie problemu (depresja i zapewne nerwica lekowa). Ale moze sie myle i warto dac szanse.
Dzieki za... feedback ;)

ODPOWIEDZ