Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

ACHTUNG! Zjazd forum LATO 2014

W tym miejscu możemy poszukać innych zaburzonych w swoim mieście, umówić się na spotkanie czy też zorganizować - grupę wsparcia.
Można także poszukać kogoś do bliższego poznania się.
marta78
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 218
Rejestracja: 27 lipca 2014, o 07:13

29 sierpnia 2014, o 08:58

Nie wspomnialam ani razu , ze zjazd ma byc koniecznie na mazurach . Dalam tylko i wyłącznie propozycję. Co do tego , ze moglabym jechac to bez problemu bo jestem mobilna. Tylko tak , jak sam napisałeś starsi uzytkownicy są ze sobą bardziej zżyci i to wlasnie odstrasza i izoluje.

-- 29 sierpnia 2014, o 08:58 --
Widzę , ze szybko sie zloscisz. Czy to tylko, moje wyobrażenie. :)
Victor
Administrator
Posty: 6548
Rejestracja: 27 marca 2010, o 00:54

29 sierpnia 2014, o 09:10

Ano właśnie czyli chodzi tu o problem spojrzenia na jakąs grupę, to dość częste obawy jak się chce w jakąś grupę wejść, bo wydaje nam się, ze może nie będziemy pasowali, nie znamy nikogo itp.
Ale jak mówiłem tutaj ta grupa powiedzmy stałych użytkowników tworzyła się jakiś czas, wiec nowi użytkownicy są mile widziani.
I do tego trzeba dodać, że nikt z nas tu nie jest idealny i są czeste sprzeczki między nami, kłotnie, rozmowy jak to bywa wśród wiekszej grupie ludzi. Ale jakoś staramy się trzymac razem w imię innego celu :)

Nie denerwuję, denerwowałbym się gdybym nie napisał tego co chciałem napisać ;)
A tak napisałem swoje przemyślunki, i to co chciałem i uważałem na dany moment za słuszne.
Bo to własnie uważam między innymi za dystans aby na spokojnie móc powiedzieć, napisać co się ma na myśli i jakie emocje temu towarzyszą, co przecież nie musi być prawdą objawioną dla innych :D
Patrz, Żyj i Rozmyślaj w taki sposób... aby móc tworzyć własne "cytaty".
Historia moich zaburzeń lękowych i odburzania
Moje stany derealizacji i depersonalizacji i odburzanie


Przykro mi jeżeli na odpowiedź na PW czekasz bardzo długo, niestety ze mną tak może z różnych powodów być :)
Maddie
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 115
Rejestracja: 22 czerwca 2014, o 15:22

29 sierpnia 2014, o 09:13

marc78 pisze:Nie wspomnialam ani razu , ze zjazd ma byc koniecznie na mazurach . Dalam tylko i wyłącznie propozycję. Co do tego , ze moglabym jechac to bez problemu bo jestem mobilna. Tylko tak , jak sam napisałeś starsi uzytkownicy są ze sobą bardziej zżyci i to wlasnie odstrasza i izoluje.

-- 29 sierpnia 2014, o 08:58 --
Widzę , ze szybko sie zloscisz. Czy to tylko, moje wyobrażenie. :)
Nie tylko starsi, ja tutaj też jestem od niedawna a już zdążyłam się zgrać z ludźmi. Z resztą raczej tutaj wszyscy są otwarci na nowe znajomości, więc naprawdę nie trudno tutaj się za klimatyzować. Wystarczy samemu chcieć nawiązać ten kontakt :)
Awatar użytkownika
Kamień
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 1458
Rejestracja: 24 września 2013, o 14:47

30 sierpnia 2014, o 11:01

Victor pisze:A raczej nie myslimy o tym aby jeździć po Polsce i dawać wykłady :)
a jakby jakaś nowa piękna i długonoga użytkowniczka poprosiła Cie o prywatne korepetycje u niej w domu to byś nie przyjechał może ? :DD
Awatar użytkownika
Ziomek
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 116
Rejestracja: 14 grudnia 2013, o 18:42

30 sierpnia 2014, o 11:14

Zróbcie jakieś foty koniecznie, i wrzućcie na forum :D
Bezseens, niech każdy nosi swe cierniee....
Victor
Administrator
Posty: 6548
Rejestracja: 27 marca 2010, o 00:54

30 sierpnia 2014, o 14:56

Raczej nieeee Kamień :D
po pierwsze nie moim typem są długonogie wysokie kobiety :D
a po drugie to już nie ten wiek, gdzie wizja samej rozmowy z kimś bo jest ładny miałaby mnie gnać po Polsce :D
Ewentualnie :D mogą wpaśc do mnie :DD
Patrz, Żyj i Rozmyślaj w taki sposób... aby móc tworzyć własne "cytaty".
Historia moich zaburzeń lękowych i odburzania
Moje stany derealizacji i depersonalizacji i odburzanie


Przykro mi jeżeli na odpowiedź na PW czekasz bardzo długo, niestety ze mną tak może z różnych powodów być :)
Awatar użytkownika
Kamień
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 1458
Rejestracja: 24 września 2013, o 14:47

30 sierpnia 2014, o 14:58

To krótkonogie :DD nie no dobrze, bądźmy porządni!
Victor
Administrator
Posty: 6548
Rejestracja: 27 marca 2010, o 00:54

30 sierpnia 2014, o 15:00

W sumie racje bo teraz wszysktich nastraszymy :DD
Patrz, Żyj i Rozmyślaj w taki sposób... aby móc tworzyć własne "cytaty".
Historia moich zaburzeń lękowych i odburzania
Moje stany derealizacji i depersonalizacji i odburzanie


Przykro mi jeżeli na odpowiedź na PW czekasz bardzo długo, niestety ze mną tak może z różnych powodów być :)
marta78
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 218
Rejestracja: 27 lipca 2014, o 07:13

30 sierpnia 2014, o 19:23

Tak, Victor masz rację. Moim problemem drugim jest lęk przed tym jak będę oceniona przez innychnad tym to całkowicie już nie pracuję obecnie. Najważniejsze dla mnie pierw jest pozbycie się lęku przed opetaniem i schizofrenią.

-- 30 sierpnia 2014, o 19:23 --
Tak, Victor masz rację. Moim problemem drugim jest lęk przed tym jak będę oceniona przez innychnad tym to całkowicie już nie pracuję obecnie. Najważniejsze dla mnie pierw jest pozbycie się lęku przed opetaniem i schizofrenią.
Victor
Administrator
Posty: 6548
Rejestracja: 27 marca 2010, o 00:54

30 sierpnia 2014, o 20:09

Praca nad tymi lekami jest jednakowa, "ryzykowanie" plus dzialanie oraz przyjecie troche innej postawy.
Rezygnujac z np przyjscia na spotkanie przez obawe zamykasz sie na zmiane w sumie, a tak mozesz przyjsc mimo obaw i zastanowic sie czemu mialabys sie przejmowac opinia innych ludzi. W zaden sposob nie wplywa ona realnie na twoje zycie.
Dodatkowo jestem pewien ze kazdy uczestnik spotkania bedzie mial obawy przed ;)
Patrz, Żyj i Rozmyślaj w taki sposób... aby móc tworzyć własne "cytaty".
Historia moich zaburzeń lękowych i odburzania
Moje stany derealizacji i depersonalizacji i odburzanie


Przykro mi jeżeli na odpowiedź na PW czekasz bardzo długo, niestety ze mną tak może z różnych powodów być :)
Awatar użytkownika
Kamień
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 1458
Rejestracja: 24 września 2013, o 14:47

3 września 2014, o 14:49

marc78 pisze:Najważniejsze dla mnie pierw jest pozbycie się lęku przed opetaniem i schizofrenią.
A to akurat jest prostsze niż myślisz :) Masz wiele artykułów na forum które przedstawiają różnice między zaburzeniem a chorobą :) A potem RACJONALIZOWANIE I RYZYKOWANIE :) !

łap przykładowe:
roznice-pomiedzy-zaburzeniem-a-choroba- ... t3459.html
strach-przed-schizofrenia-psychoza-wyja ... t4051.html
Awatar użytkownika
N-e-r-w-u-s
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 891
Rejestracja: 28 lutego 2014, o 17:36

3 września 2014, o 21:09

Z tematy zjazdowego zrobił sie temat zaburzeniowy :DD
;witajka W chwili obecnej bardzo rzadko zaglądam na forum z powodów osobistych. Co za tym idzie brakiem czasu.... Na PW w miarę możliwości odpowiem ;)
Kulian
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 20 czerwca 2014, o 21:15

16 września 2014, o 13:37

Swietny pomysl!!No to konkrety moi mili,jest ten zjazd,kiedy i gdzie???Może zrobmy liste kto jedzie (kurde to może być za długie,hihi)
Divin
Administrator
Posty: 1889
Rejestracja: 11 maja 2013, o 02:54

16 września 2014, o 13:51

Konkrety już są znane, jednak podaje je oficjalnie w naszej grupie na facebooku. Co do samego miejsca i czasu to z powodów bezpieczeństwa każdego z uczestników. Zostaną one podane równie prywatnie. Tutaj, mogę tylko napisać że miejscem jest Warszawa. O reszte szczegółów proszę pytać mnie albo Ciasteczko na PW. :)

Pozdrawiam.
'Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą'
'Lepiej jest umrzeć stojąc, niż żyć na kolanach.'
'Puk puk, strach puka do drzwi, otwiera mu odwaga a tam nikogo nie ma.'
Jest dobrze, dobrze. Jest źle, też dobrze
'Odwaga to nie brak strachu, to działanie pomimo strachu'
Ty nie jesteś zaburzeniem, a zaburzenie nie jest Tobą
Odburzony
Konsultacja Skype
Awatar użytkownika
ddd
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 2034
Rejestracja: 9 lutego 2012, o 20:54

16 września 2014, o 14:27

Jakiego bezpieczeństwa.... przecież isnpektor bublański czuwa!
lamanie-prawa-t4792.html
(muzyka - my słowianie)

Zaburzeni wiemy jak nerwica na nas działa, wiemy jak DD nam w bani rozpi***ala. To jest taa nerwica i lęk, to jest teen depersony wkręt!

Autor Zordon ;p
ODPOWIEDZ