Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

2 Krótkie pytania

Forum o nerwicy natręctw i jej objawach.
Omawiamy tutaj własne doświadczenia z życia z tym jakże natrętnym zaburzeniem.
Ale także w tym temacie można podzielić się typowymi natrętnymi lękowymi myślami, które pełnią rolę straszaków i eskalatorów lęku w zaburzeniu.
ODPOWIEDZ
xMartin0070
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 7 września 2016, o 20:34

24 października 2016, o 20:39

Cześć, koledzy i koleżanki!
Mam dwa pytania:
Czy chory na NN może sobie sam uświadomić o chorobie bez pomocy specjalisty np. poprzez opinie zaburzonych/odburzonych z forum.
Czy drżenie rąk jak podczas delirium może być wywołane przez NN.
Victor
Administrator
Posty: 6548
Rejestracja: 27 marca 2010, o 00:54

24 października 2016, o 21:59

Można, w zaburzeniach lekowych nie dochodzi do zaniku świadomości, tak więc schematy lekowe można rozpoznać. Co nie oznacza, że trzeba unikac specjalistów ;)
Delirka może być od lęku.
Patrz, Żyj i Rozmyślaj w taki sposób... aby móc tworzyć własne "cytaty".
Historia moich zaburzeń lękowych i odburzania
Moje stany derealizacji i depersonalizacji i odburzanie


Przykro mi jeżeli na odpowiedź na PW czekasz bardzo długo, niestety ze mną tak może z różnych powodów być :)
usunietenaprosbe
Gość

27 października 2016, o 22:03

Ja ci powiem tak jak poczytasz sb co NN zrobiło z moim życiem(na szczęście już jest wszystko po i mam nadzieje że węcej nie wróci)Facet w maju będę miała 17 lat a mnie to dopadło w marcu tego roku jak jeszcze mialam 15 wyzdrowiałam we wakacje.Jak dostawałam ataku to ręce mi się trzęsły jakbym chlała z tydzień non stop.Bałam się wziąć do ręki cokolwiek,płakałam prawie cały czas a jak chłopak mnie przytulał to miałam dosłownie dylerke bo nie wiedziałam czy go kocham.Raz było tak źle, że mało brakowało żeby mnie do szpitala nie wywiózł tak mi serce waliło przez NN.Objawy są różne i okropne.
ODPOWIEDZ